Opaski koncertowe na zamówienie 

  

Idea jest prosta!   

Jesteś wielkim fanem serialu lub zespołu, którego nazwy nie znalazłeś na naszych gotowych opaskach? Nic straconego! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy naszą wyjątkową ofertę opasek koncertowych, eventowych i serialowych na zamówienie

Wykonywane przez nasz sklep bransoletki na imprezy na zamówienie stanowią niezwykłą pamiątkę, którą możesz nosić także na co dzień, jako przyciągający wzrok dodatek do każdej stylizacji. 

Jak zamówić własną opaskę?

Nie wiesz, co powinieneś zrobić, by zamówić własną opaskę? To proste – Ty przesyłasz nam swoje wytyczne, a my tworzymy Twoją bransoletkę marzeń. 

Z nami zaprojektujesz swoją własną, oryginalną opaskę, dzięki której z pewnością zabłyśniesz na każdej imprezie. Wykonujemy próby kolorystyczne, dobierając barwę idealnie dopasowaną do Twoich preferencji i oczekiwań. U nas zawsze możesz też liczyć na „gratisy”. 

W naszej ofercie mamy do wyboru zapięcia nie tylko jednorazowego, ale i wielokrotnego użytku –  wybór należy do Ciebie.

Minimalna ilość zamówienia w naszym sklepie wynosi 50 sztuk. Przy zamówieniach powyżej 100 sztuk zapewniamy wysyłkę gratis.

Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od ilości zamówionych opasek. 

Wystarczy do nas napisać, aby ustalić wszelkie szczegóły projektu.  Dlatego – nie czekaj, wyślij maila na kontakt@opaskikoncertowe.pl i ciesz się kolorowym, atrakcyjnym gadżetem, stworzonym specjalnie na Twoje życzenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.